<< wróć do strony zapisów

KURSY W ROKU SZKOLNYM 2019/20

15.01.2020: Serdecznie zapraszamy na cykl 8 zajęć z rozciągania, które będą odbywać się zgodnie z sobotnim terminarzem spotkań od godz. 12.15 do 13.00 (45 minut). Koszt udziału w całości kursu - 50 zł, płatne przelewem na konto BMP z dopiskiem "rozciąganie". Zapisy na te zajęcia nie są wymagane drogą elektroniczną, wystarczy wnieść opłatę i przyjść.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich chętnych niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Zapraszamy!

Przypominamy, iż pierwsze zajęcia w roku 2020 odbędą się 18 stycznia.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy zapisy@bractwo.lo5.szczecin.pl.

Zapraszamy serdecznie!
Prezes BMP
Mirosława Chojnacka

Uwaga! Pierwsze po feriach spotkanie kursu poniedziałkowego z języka polskiego odbędzie się 18 lutego!

Uwaga kursanci języka angielskiego! Odrabianie zajęć z 08.12.2018r. odbędzie się 16 lutego w godz. od 9.00 do 12.40.

Bractwo Miłośników „Piątki” zaprasza na kursy przygotowujące do egzaminu po 8 klasie szkoły podstawowej z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, matematyki oraz zajęcia poszerzające wiedzę z chemii.

Kursy przeznaczone są dla uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej, obejmują zakres nowej podstawy programowej niezbędnej do egzaminu po 8 klasie.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi dokumentami!

Uwaga!

Kurs z predyspozycji matematycznych już się rozpoczął. Zajęcia odbywają się w soboty od 9:00 do 10:40 według terminarza - kolejne spotkanie odbędzie się 18 listopada. Są jeszcze wolne miejsca, serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia dla kursów dla uczniów szkół podstawowych:

Zgodnie z harmonogramem w sobotę 11 lutego nie ma zajęć. Najbliższe zajęcia odbędą się 4 marca. Przypominamy, że terminy wszystkich spotkań dostępne są w terminarzu.

--- Informacja odnośnie edycji ---
	Pola imię i nazwisko nie ulegają edycji, podobnie jak adres email.
	Wypisanie z systemu możliwe jest poprzez nie wybranie żadnego z kursów.

zaloguj się by edytować zapis

Dostępne zajęcia:

Szkoła podstawowaKurs języka polskiego:Kurs języka angielskiego:Kurs języka niemieckiego :Kurs matematyki:Kurs predyspozycji językowych:Kalistenika - gr. zaawansowana:Kalistenika - gr. początkująca:Kurs matematyki - listy rezerwowe:Rozciąganie: