<< wróć do strony zapisów

ZAPROSZENIE NA KURSY 2018/19

Bractwo Miłośników „Piątki” zaprasza na kursy przygotowujące do egzaminu po 8 klasie szkoły podstawowej z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, matematyki oraz zajęcia poszerzające wiedzę z chemii.

Kursy przeznaczone są dla uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej, obejmują zakres nowej podstawy programowej niezbędnej do egzaminu po 8 klasie.

Zapisy na kursy prowadzone są wyłącznie drogą elektroniczną. Aktualnie chcąc dopisać się na kursy należy napisać na adres zapisy@bractwo.lo5.szczecin.pl.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi dokumentami!

Uwaga!

Kurs z predyspozycji matematycznych już się rozpoczął. Zajęcia odbywają się w soboty od 9:00 do 10:40 według terminarza - kolejne spotkanie odbędzie się 18 listopada. Są jeszcze wolne miejsca, serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia dla kursów dla uczniów szkół podstawowych:

Zgodnie z harmonogramem w sobotę 11 lutego nie ma zajęć. Najbliższe zajęcia odbędą się 4 marca. Przypominamy, że terminy wszystkich spotkań dostępne są w terminarzu.

--- Informacja odnośnie edycji ---
	Pola imię i nazwisko nie ulegają edycji, podobnie jak adres email.
	Wypisanie z systemu możliwe jest poprzez nie wybranie żadnego z kursów.

edycja zgłoszeń czasowo nie możliwa

ewentualne zmiany można dokonać przez zgłoszenie mailowe na zapisy@bractwo.lo5.szczecin.pl

Dostępne zajęcia:

Szkoła podstawowaKurs z języka polskiego:Kurs z języka angielskiego:Kurs z języka niemieckiego:Kurs z matematyki:Kurs z chemii ODWOŁANY!: